رد آردوینو Due یک میکروکنترلر بر پایه SAM3X8E ARM Cortex-M3 CPU از شرکت Atmel می باشد. این برد، اولین برد آردوینویی است که بر اساس میکروکنترلر با هسته ARM 32 بیتی پایه ریزی شده است. دارای 54 پین دیجیتال ورودی/خروجی (که 12 تای آن می تواند به عنوان خروجی PWM استفاده شود)، 12 ورودی آنالوگ، 4 پورت UARTs (پورت های سریال سخت افزاری)، و یک ساعت 84 مگاهرتزی، an USB OTG capable connection ، یک DAC (دیجیتال به آنالوگ)، 2 عدد TWI، یک پاور جک، یک SPI header، یک JTACG header، یک دکمه ریست و یک دکمه پاک کردن می باشد.جهت مشاهده مشخصات برد Due در سایت رسمی به این لینک مراجعه نمایید.

این برد، هرچیزی را که جهت پشتیبانی از میکروکنترلر مورد نیاز است، شامل می شود؛ برای آغاز کار، برد را با یک کابل micro-USB به سادگی به کامپیوتر متصل کنید و یا با یک آداپتور AC-to-DC یا باتری، به آن ولتاژ بدهید. برد Due با همه شیلدهای آردوینو که با 3.3 ولت کار می کنند، و همچنین با 1.0 Arduino pinout سازگار است


هشدار:برخلاف دیگربردهای آردوینو، بردآردوینو Due با ولتاژ3.3 ولت کارمیکند.حداکثرولتاژی که پین های ورودی / خروجی میواند تحمل کنند همین 3.3 ولت است.اعمال ولتاژهای بالاتر همچون ۵ ولت به یک پین ورودی/خروجی ،میتواند به برد آسیب بزند.


هشدار:حداکثر ولتاژ ورودی بردهای آردوینو غیر اورجینال ۹ ولت می باشد در صورت اعمال ولتاژ ۱۲ ولت (با وجود ثبت در دیتاشیت ) برد دچار آسیب میگردد.

برای دیدن جزئیات این برد کلید کنید

ویژگی ها
تراشه پردازنده AT91SAM3X8E
ویژگی ها
تعداد پایه های ورودی آنالوگ 12 عدد همراه 2 عدد خروجی
تعداد پایه های ورودی/خروجی PWM دیجیتال 12 عدد که با بیشتر 3.3 ولت کار نمیکنند
تعداد پایه های ورودی/خروجی دیجیتال 54 عدد
جریان DC به ازای هر پایه 3.3 ولت 800 میلی آمپر
جریان DC به ازای هر پایه خروجی 130 میلی آمپر
حافظه Flash 512 کیلو بایت
حافظه SRAM از دو عدد حافظه SRAM بهره میبرد که یکی 64 کیلو بایت و دیگری32 کیلو بایت است
طول 101.50 میلی متر
عرض 53.3 میلی متر
فرکانس پردازنده 84 مگا هرتز
وزن 36 گرم
ولتاژ تغذیه 9 ولت توصیه میشود

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برد آردوینو Arduino Due

  • کد محصول: Arduino Due
  • موجودی: 7
  • 259,000 تومان


برچسب ها: Arduino Due, برد آردوینو, , بردآردوینو, بردآردونیو, بردآردینو, بردآردینو, بردآرداینو, برداردوینو, برداردینو, بردارداینو, برد اردوینو, برد اردینوبرد ارداینو, arduino due