سنسور


حالت نمایش:
ديود فرستنده مادون قرمز 5mm
نمایش سریع
سنسور اندازه گیری جریان آب flow meter
نمایش سریع

سنسور اندازه گیری جریان آب flow meter

47,000تومان

این محصول برای اندازه گیری جریان آب در مسیر حرکت آب قرار میگیرد و بوسیله چرخ دنده ای که درون آن قرار دارد حجم آب عبوری را اندازه می گیرد. همچنین درون این محصول یک سنسور اثرهال مغناطیسی مجتمع شده وجود دارد که به ازای هر چرخش چرخ دنده یک پالس الکتریکی خروجی می دهد. سنسور اثرهال به طور کامل در برابر آب محافظت شده و همیشه خشک و سالم باقی می ماند.ا..

سنسور ضربان قلب pulse sensor
نمایش سریع

سنسور ضربان قلب pulse sensor

31,000تومان

برای دانلود دیتاشیت و پروژه سنسورضربان قلب PULSE SENSOR با آردوینو اینجا کلیک کنید.داده های ضربان قلب می تواند برای طراحی یک تمرین روزانه و مطالعه بر روی سطوح فعالیت یا استرس یا حتی فقط برای چشمک زدن پیراهنتان زمانیکه قلبتان می تپد بکار می رود. مسئله این است که اندازه گیری ضربان قلب مشکل است ولی خوشبختانه به کمک pulse sensor این مشکل حل شده است..

فتوسل 5 میلیمتر
نمایش سریع

فتوسل 5 میلیمتر

650تومان

فتوسل یا LDR یک مقاومت متغیر است که مقاومتش با نور محیط تغییر می کند. یعنی به کمک فتوسل می توانید تغییرات نور محیط را حس کنید. که برای روشن کردن خودکار لامپ ها در شب، ربات های نور یاب و... کاربرد دارد.جهت دانلود دیتاشیت فتوسل یاLDR اینجا کلیک کنید...

پکیج 37 سنسور برای آردوینو
نمایش سریع

پکیج 37 سنسور برای آردوینو

395,000تومان

این پکیج شامل 37 سنسور یا بهتر بگوییم ماژول آردوینو است که برای مبتدیان و کسانی که علاقه مند به یادگیری آردوینو هستند بسیار مناسب است.لیست ماژول های پکیج: ماژول جویستیکماژول رله تک کانالماژول بازرماژول میکروفن مخصوص صدای بلندماژول میکروفن مخصوص صدای آرامفاصله سنج مادون قرمز TCRT5000فرستنده و گیرنده مادون قرمز (بعنوان تشخیص مانع)ماژول بازر پسیو..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)