ماژول های کاربردی


حالت نمایش:
برد مبدل میکرو USB
نمایش سریع

برد مبدل میکرو USB

3,400تومان

این برد فیش مادگی میکرو USB را به DIP تبدیل می کنید و به راحتی می توانید از پایه های آن استفاده کنید...

برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps ورژن 1.4
نمایش سریع

برد کنترلر پرینتر سه بعدی Ramps ورژن 1.4

76,500تومان

این برد یک کنترلر محبوب برای پرینتر سه بعدی است. این شیلد برای راه اندازی به یک برد arduino mega، یک نمایشگر و تعدادی درایور موتور پله ای A4988 یا DRV8825 نیازمند است. و می تواند دو استپ موتور را برای جهت z و به طور موازی کنترل کند. ویژگی ها: دارای سه خروجی ماسفت برای هیتر و فنخروجی ترمیستوردارای فیوز 5 امپر جهت محافظتپشتیبانی از 5 عدد د..

تایمر دو زمانه 12 ولت با نمایشگر و رله
نمایش سریع
سنسور اندازه گیری جریان آب flow meter
نمایش سریع

سنسور اندازه گیری جریان آب flow meter

47,000تومان

این محصول برای اندازه گیری جریان آب در مسیر حرکت آب قرار میگیرد و بوسیله چرخ دنده ای که درون آن قرار دارد حجم آب عبوری را اندازه می گیرد. همچنین درون این محصول یک سنسور اثرهال مغناطیسی مجتمع شده وجود دارد که به ازای هر چرخش چرخ دنده یک پالس الکتریکی خروجی می دهد. سنسور اثرهال به طور کامل در برابر آب محافظت شده و همیشه خشک و سالم باقی می ماند.ا..

سنسور ضربان قلب pulse sensor
نمایش سریع

سنسور ضربان قلب pulse sensor

31,000تومان

برای دانلود دیتاشیت و پروژه سنسورضربان قلب PULSE SENSOR با آردوینو اینجا کلیک کنید.داده های ضربان قلب می تواند برای طراحی یک تمرین روزانه و مطالعه بر روی سطوح فعالیت یا استرس یا حتی فقط برای چشمک زدن پیراهنتان زمانیکه قلبتان می تپد بکار می رود. مسئله این است که اندازه گیری ضربان قلب مشکل است ولی خوشبختانه به کمک pulse sensor این مشکل حل شده است..

سیستم کنترل از طریق پیامک (SMS) با 4 خروجی و 4 ورودی مدل LG441
نمایش سریع

سیستم کنترل از طریق پیامک (SMS) با 4 خروجی و 4 ورودی مدل LG441

400,000تومان

توسط این سیستم میتوانید از هر نقطه از جهان که تحت پوشش شبکه موبایل باشد، مدیریت کاملی بر وسایل و تجهیزات خانگی و اداری خود داشته باشید. این دستگاه با نصب بسیار آسان این امکان را برای شما فراهم میکند که با قراردادن یک سیم کارت داخل دستگاه و با ارسال پیامک یا تک زنگ زدن به آنهر وسیله ­ی برقی را از هزاران کیلومتر دورتر روشن و یا خاموش کنید...

شیلد برد توسعه ماژول NodeMCU
نمایش سریع

شیلد برد توسعه ماژول NodeMCU

31,500تومان

این شیلد یک برد توسعه برای ماژول node mcu است که با ولتاژ 6 تا 24 ولت کار میکند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی تمام اتصالات ماژول node mcu را به سایر دستگاه ها مثل آردوینو متصل کنید..

ماژول DF Player mini
نمایش سریع

ماژول DF Player mini

30,500تومان

ماژول DF Player mini یک ماژول پخش گننده فایل های MP3 کوچک  و ارزان است که خروجی آن مستقیم به بلندگو متصل می شود (دارای آمپلی فایر داخلی 3 وات است). این ماژول از فایل های MP3  و WMV پشتیبانی می کند و همچنین قابلیت فرمان پذیری از انواع میکرو کنترل ها را دارد و میتوان با پروتکل سریال از طریق پایه های TX و RX نیز با ماژول ارتباط برقرار کر..

ماژول MP3 Player با آمپلی فایر 2 وات
نمایش سریع

ماژول MP3 Player با آمپلی فایر 2 وات

12,000تومان

این برد قابلیت اجرای فایل های MP3 را از روی کارت حافظه میکروSD دارد. همچنین این برد دارای یک آمپلی فایر مونو 2W روبردی است که می تواند مستقیم به بلندگو متصل گردد. تغذیه این ماژول 3.7 یا 5 ولت است. آی سی این ماژول GPD2856 است. Features: Working Voltage: 3.7V Lithium Battery 600MA or 5V USB Power SupplyChip:GPD2846AChip Footprint:SOP16P..

ماژول MP3 Player فلش خور
نمایش سریع

ماژول MP3 Player فلش خور

22,000تومان

این برد قابلیت اجرای فایل های MP3 را از روی کارت حافظه میکروSD دارد و همچنین دارای یک پورت USB است که می تواند فایل ها را از روی فلش نیز اجرا کند. این برد دارای یک آمپلی فایر مونو 2W روبردی است که می تواند مستقیم به بلندگو متصل گردد. تغذیه این ماژول 3.7 یا 5 ولت است. آی سی این ماژول GPD2856 است.دانلود دیتاشیتجهت راهنمای کار با ماژول MP3 Player ..

ماژول Rotary Encoder
نمایش سریع

ماژول Rotary Encoder

11,600تومان

ماژول کد کننده دوار یا Rotary Encoder یک نوع سنسور موقعیت است که برای تشخیص موقعیت زاویه ای شفت در حال چرخش استفاده می شود. این ماژول یک سیگنال الکتریکی، هم دیجیتال و هم آنالوگ، بر اساس حرکت چرخشی تولید می کند. این ماژول دارای یک شاسی فشاری زیر ولوم هست. SPECIFICATIONS: Flat topPush-button capabilityPulses per rotation: 20Unlimited RotationsPi..

ماژول SD کارت
نمایش سریع

ماژول SD کارت

10,000تومان

ماژول SD Card که به نوعی یک ماژول کارت خوان است و از کارت های micro SD پشتیبانی می کند می تواند به عنوان یک حافضه جانبی در کنار برد آردوینو یا میکروکنترلر شما باشد. با استفاده از این ماژول می توانید کمبود حافضه داخلی میکرو یا برد آردوینو خود را جبران کنید. ویژگی ها: پشتیبانی از کارت Micro SD, Micro SDHC (high-speed card)واسطه ارتباط..

ماژول Voltage Sensor سازگار با آردوینو
نمایش سریع

ماژول Voltage Sensor سازگار با آردوینو

6,200تومان

این ماژول براساس اصل فشار نقطه ای مقاومت است و می تواند ولتاژ را ترمینال ورودی اش بخواند و انرا 5 برابر کاهش دهد.   حداکثر ورودی آنالوگ آردوینو 5 ولت است، بنابراین ولتاژ ورودی این ماژول نباید بیشتر از 5V ´ 5 = 25V  (اما برای سیستم 3.3 ولت ولتاژ ورودی نباید بیشتر از 3.3V´5=16.5V باشد) از آنجا که بردهای برپایه چیپ AVR مبدل آنالوگ به دیج..

ماژول اثر انگشت سطحي R301T
نمایش سریع

ماژول اثر انگشت سطحي R301T

335,000تومان

ماژول اثر انگشت خازنی R301 از چیپ کوچک خازنی مسطع با کیفیت بالا بهره می برد. این ماژول به خوبی با شرایط مختلف انگشت وفق می یابد یعنی اگر انگشت خشک یا تر باشد سنسور به خوبی آنرا تشخیص می دهد.راهنمای استفاده از این ماژول و دیتاشیت آنرا می توانید از تب پیوست ها دانلود کنید.دانلود دیتاشیتجهت دانلود راهنمای کار و دیتاشیت R301T اینجا کلیک کنید. Specif..

ماژول تایمر یک زمانه مجهز به رله
نمایش سریع

ماژول تایمر یک زمانه مجهز به رله

65,800تومان

این برد یک ماژول تایمر یک زمانه است یعنی فقط یک تایم روشن میگیرد. Specifications: Display: LED Digital Display Timing Range(Settable): 0.1~99.9 seconds; 1~999 seconds; 1~999 minutes Working Voltage: DC 12V  Output Capacity: DC 5~30V, AC 220V 10A Static Current: 20mA Working Current: 50mA Working Temperature: -40-85°C PCB Size: 65 * 36 * 18..

نمایش 1 تا 15 از 39 (3 صفحه)