لوازم جانبی


حالت نمایش:
جعبه پلکسی برد آردوینو mega2560
نمایش سریع

جعبه پلکسی برد آردوینو mega2560

27,000تومان

کیس مثل یک پازل مباشدکه به خوبی برروی برد قرارمیگیردوجفت وجور میشود.فیبر های مدار چاپی و قطعات الکترونیکی سوار شده بر روی آنها حساس و بسیار آسیب پذیر هستند . برد های آردوینو نیز از این موضوع مستثنا نیستند و در صورت استفاده مکرر و طولانی مدت از آنها ، می بایست محافظت شوند. کیس پلکسی آردوینو گزینه مناسبی برای حل این مشکل است . کاربردهای کیس پل..

جعبه پلکسی برد آردوینو UNO R3
نمایش سریع

جعبه پلکسی برد آردوینو UNO R3

18,000تومان

محافظت از آردوینو یکی از مهم ترین کارهایی است که باید صورت گیرد زیرا در صورت افتادن آردوینو و یا ضربه دیدن، ممکن است پایه های آن بشکنند و یا در اثر کشیده شدن قطعه ای از آن جدا شود لذا برای محافظ از آردوینو ارائه این محصول را بسیار مهم میدانیم..

پکیج 37 سنسور برای آردوینو
نمایش سریع

پکیج 37 سنسور برای آردوینو

395,000تومان

این پکیج شامل 37 سنسور یا بهتر بگوییم ماژول آردوینو است که برای مبتدیان و کسانی که علاقه مند به یادگیری آردوینو هستند بسیار مناسب است.لیست ماژول های پکیج: ماژول جویستیکماژول رله تک کانالماژول بازرماژول میکروفن مخصوص صدای بلندماژول میکروفن مخصوص صدای آرامفاصله سنج مادون قرمز TCRT5000فرستنده و گیرنده مادون قرمز (بعنوان تشخیص مانع)ماژول بازر پسیو..

پکیج آموزش Arduino UNO
نمایش سریع

پکیج آموزش Arduino UNO

396,000تومان

اگر از علاقه مندان به یادگیری بردهای آردوینو هستید پک آموزشی آردوینو UNO را به شما پیشنهاد می کنیم.به کمک این پک آموزشی می توانید به راحتی نحوه کار با بردهای آردوینو را فرا بگیرید.این مجموعه آموزشی که مبتنی بر برد آردوینو UNO است دارای 37 المان است که با آن ها می توانید چندین مدار آسان و کاربردی بسازید و به آردوینو مسلط بشوید.محتویات بسته آموزشی..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)