شیلدآردوینو


حالت نمایش:
Arduino promini shield
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

Arduino promini shield

برد آردونیو pro mini به خودی خود خیلی برای پروژه ها مفید نیست و طوری طراحی شده اند که بر روی بردبورد قرار بگیرد. با شیلد pro mini بردهای pro mini مفیدتر خواهند بود. برد pro mini تنها یک رگولاتور کوچک 5 ولت دارد که شما نمی توانید جریان زیادی از آن بکشید. با استفاده از این شیلد برد pro mini از طریق پایه Vin تغذیه می شود. تغذیه برد توسط رگولات..

Arduino Yun sheild
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

Arduino Yun sheild

شیلد Yun یکی از قدرتمندترین شیلدها برای برد آردونیو است. شیلد Yun برای حل کردن اتصال اینترنت و چالش حافظه برای برد آردونیو طراحی شده است. شیلد Yun سیستم متن باز OpenWrt را اجرا می کند (همان سیستمی که بر روی برد اصلی Yun اجرا می شود.) و با نرم افزار آردونیو ورژن 1.5.4 و بالاتر کاملا سازگار است. شیلد Yun انتخاب ایده آلی برای پروژه های آردو..

LCD کاراکتری 2*16 با رابط I2C
نمایش سریع

LCD کاراکتری 2*16 با رابط I2C

33,000تومان

ماژول Shield I2C LCD16*2 برای پروژه های آردوینو شما بسیار مناسب است. این ماژول از LCD کاراکتری 2´16 پشتیبانی می کند. از آنجا که پایه های میکروکنترلرهای آردوینو محدود است شما نمی توانید از شیلد معمولی LCD بعد از اتصال به تعداد مشخص سنسور یا کارت Micro SD استفاده کنید. در مقابل رابط سریال I2C فقط 2 سیم برای نمایش دیتا نیاز دارد...

Motor driver shield L293D
نمایش سریع

Motor driver shield L293D

32,500تومان

آردوینو به کمک یک شیلد موتور برای رباتیک و مگاترونیک بسیار عالی و کاربردی است. به کمک این شیلد می توانید موتور سروو، موتور پله ای و موتور DC را راه اندازی کنید...

شیلد Arduino GSM
نمایش سریع

شیلد Arduino GSM

شیلد GSM آردونیو، به آردونیو شما اجازه می دهد تا تماس تلفنی برقرار کند، SMS می فرستد و به اینترنت متصل می شود. شیلد GSM آردونیو  برد آردونیو شما را با استفاده از شبکه بی سیم GPRS به اینترنت متصل می کند. فقط این ماژول را به برد خود متصل کنید، یک سیمکارت از اپراتوری که از GPRS پشتیبانی کند را داخل آن قرار دهید و با دنبال کردن یک سری آموزش شرو..

شیلد CNC shield ورژن 3
نمایش سریع

شیلد CNC shield ورژن 3

31,000تومان

شیلد CNC آردوینو به شما کمک می کند تا پروژه های CNC خود را راحت تر و در چند ساعت اجرا کنید. این شیلد از firmware متن باز آردوینو برای کنترل 4 درایور استپر موتور A4988 Stepper drivers استفاده  می کند. • GRBL 0.8c compatible. (Open source firmware that runs on an Arduino UNO that turns G-code commands into stepper signals)  • 4-..

شیلد CNC shield ورژن 4
نمایش سریع

شیلد CNC shield ورژن 4

48,000تومان

شیلد CNC ورژن 4 با برد آردوینو نانو کار می کند. و میتوان از این شیلد به عنوان برد توسعه درایور ماشین های حکاکی و پرینترهای سه بعدی استفاده کرد. این شیلد دارای 3 اسلات درایور استپ موتور A4988 یا DRV8825 برای راه اندازی سه کانال از موتورهای پله ای به کار می رود.هر کانال از استپ موتورها فقط به دو پورت I/O نیاز دارند که بدان معناست برای راه ان..

شیلد Monster Moto Shield VNH2SP30
نمایش سریع

شیلد Monster Moto Shield VNH2SP30

110,000تومان

این ماژول یک ورژن بالاتر از درایور موتور Ardumoto است. در این برد بجای L298 H-bridge با یک جفت درایور موتور VNH2SP30 full-bridge جایگزین شده است. در این برد همچنین مدار پشتیبان تقویت شده است که به برد قابلیت راه اندازی یک جفت موتور جریان بالا را می دهد.ویژگی ها ولتاژ ماکزیمم: 16ولت حداکثر جریان نامی : 30آمپر جریان دهی پیوسته عملی: 14آمپر سنجش..

شیلد prototype آردوینو mega2560
نمایش سریع

شیلد prototype آردوینو mega2560

43,000تومان

شیلد mega2560 prototype طراحی مدارات دلخواه را برای شما راحت کرده است.شما می توانید المان های خود را بر روی ناحیه prototyping لحیم کنید یا از برد بورد کوچک آن استفاده کنید و پروژه خود را بسازید.     General Specifications PCB used for Arduino Mega prototyping Multilayer PCB design All hardware included No soldering and asse..

شیلد prototype آردوینو UNO
نمایش سریع

شیلد prototype آردوینو UNO

29,000تومان

شیلد uno prototype طراحی مدارات دلخواه را برای شما راحت کرده است.شما می توانید المان های خود را بر روی ناحیه prototyping لحیم کنید یا از برد بورد کوچک آن استفاده کنید و پروژه خود را بسازید. Arduino UNO Prototyping Shield Features 1.0 Arduino Pinout1 Reset Button1 ICSP Connector14 pin SMD footprint (50 mils pitch)20 pin Through Hole footprint (1..

شیلد shield SIM 900 A
نمایش سریع

شیلد shield SIM 900 A

233,000تومان

SIM 900A یک ماژول فوق فشرده و قابل اطمینان برای ارتباط بی سیم است. این ماژول دارای دو باند gsm و gprs از نوع SMT است و برای کاربردهای بی سیم بسیار مفید و ارزان است.این ماژول باندهای gsm/gprs را بر روی فرکانس های 900/1800 مگاهرتز برای صدا، پیام کوتاه، دیتا و فکس در یک فرم کوچک با مصرف انرژی پایین فراهم می کند. General features: 1. &nb..

شیلد USB Host Shield 2.0
نمایش سریع

شیلد USB Host Shield 2.0

15,000تومان

این برد ورژن 2.0  USB Host Shield  می باشد. شیلد آردونیو USB Host  به برد آردونیو شما اجازه می دهد تا از تلفن اندرویدی پشتیبانی کند. این شیلد با سخت افزارهای زیر  سازگار است: آردونیو Uno آردونیو Diecimila/Duemilanove 328 آردونیو Mega2560 آردونیو Mega 1280 استفاده از کاربرد آردونیو USB HOST به برد آردونیو شما اجازه می دهد ..

شیلد آردوینو Arduino TFT screen 1.8inches
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

شیلد آردوینو Arduino TFT screen 1.8inches

Arduino TFT screen یک نمایشگر کریستال مایع با هدر است. شما می توانید متن، تصاویر و شکل ها را بر روی LCD از طریق کتابخانه TFT بکشید. یک اسلات کارت micro-SD در پشت نمایشگر وجود دارد که می تواند تصاویر bitmap را برای نمایش در نمایشگر ذخیره کند. هدرهای نمایشگر برای فیت شدن با سوکت جلوی آردونیو اسپلورا طراحی شده اند. اما با هر برد آردونیو که د..

شیلد برد آردوینو نانو Nano shield
نمایش سریع

شیلد برد آردوینو نانو Nano shield

29,900تومان

شیلد آردوینو نانو برای اتصال  و کار با برد آردوینو نانو طراحی شده است. و به شما کمک می کند تا برد نانو خود را به دستگاه ها و بردهای دیگر به راحتی متصل کنید. این شیلد به خوبی با بردهای Nano v2 & v3 سازگار دارد.با استفاده از این شیلد می توانید امکانات تعبیه شده در آردوینو نانو را به راحتی مورد استفاده قرار دهید و انواع حسگر ها و ما..

شیلد برد توسعه ماژول NodeMCU
نمایش سریع

شیلد برد توسعه ماژول NodeMCU

31,500تومان

این شیلد یک برد توسعه برای ماژول node mcu است که با ولتاژ 6 تا 24 ولت کار میکند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی تمام اتصالات ماژول node mcu را به سایر دستگاه ها مثل آردوینو متصل کنید..

نمایش 1 تا 15 از 32 (3 صفحه)